שיפקה סלטי גורמה לעסקים - סלטי מונטה קרלו

שיווק סלטים

שיווק סלטים לעסקים

בעלים של עסק ומחפשים אספקת סלטים מסוגים שונים? שיפקה סלטים ועוד מבצעים שיווק סלטים לעסקים כבר מעל ל-10 שנים ודואגים שהלקוחות יישארו מרוצים עם מגוון סלטים טעימים ואיכותיים מכל הסוגים. אם אתם מעוניינים להעניק ללקוחותיכם את השירות הטוב ביותר והסלטים האיכותיים ביותר, שפקה סלטים ועוד היא בדיוק הכתובת בשבילכם.

סלטי מונטה קרלו – סלטים ישראליים איכותיים

שיפקה סלטים ועוד עובדים  עם סלטי מונטה קרלו, עסק ישראלי משפחתי המייצר סלטים נהדרים וטעימים במיוחד שיזכירו לכם טעם של בית. כל הסלטים של מונטה קרלו מיוצרים מחומרי גלם טריים והאיכותיים ביותר מסוגם, ובתהליך מבוקר בו שמים את האיכות והטעם בראש סדר העדיפויות. סלטי מונטה קרלו עוסקים בתחום כבר מעל ל-40 שנה ולהם לקוחות רבים מרוצים בשל איכות מוכחת וטעמים שאין שניים להם. מונטה קרלו מספקת מעל ל-300 סוגי סלטים שונים שמשאירים אלפי לקוחות ברחבי הארץ מרוצים ושבעים.
הסלטים של מונטה קרלו מגיעים בגביעים במשקל 250 גרם או באריזה של 1 קילו.

אז אם יש לכם עסק וברצונכם להרחיב את מגוון המוצרים , הגעתם למקום הנכון

שיפקה סלטים ועוד - סלטי מונטה קרלו

מגוון המוצרים מבית מונטה קרלו

שיפקה סלטים ועוד – לא רק סלטים

שיפקה סלטים ועוד משווקת מוצרי מזון נוספים מלבד סלטים וכמובן שבכל מוצר מזון מקפידים הקפדה יתרה על איכות, טריות וטעמים עשירים ומגוונים:

קינוחים: בשיפקה סלטים ועוד תוכלו למצוא מגוון קינוחים אישיים בגביעים כגון מלבי, קדאיף, עוגת גבינה ועוד. הקינוחים שמשווקת שיפקה סלטים ועוד יסגרו לכם את הפינה ויסיימו את הסעודה בחיוך.
גבינות: שיפקה סלטים ועוד משווקת מגוון גבינות ייחודיות בגביעים כגון גבינה בולגרית עם פסטו או זעתר, גבינה עם צ'ילי ועוד.
דגים: שיפקה סלטים ועוד מספקת מגוון מותגי דגים בגביעים, כגון מטיאס, איקרה, הרינג ועוד דגים מגוונים רבים.

בשיפקה נציע לכם מגוון רחב של מוצרים איכותיים ומיוחדים ...

קינוחים אישיים לעסקים

למה שיפקה סלטים ?

למה דווקא שיפקה סלטים ועוד?
שיפקה סלטים ועוד מקפידה על קריטריונים מחירים ביותר בשירות ובאיכות המוצרים. כאשר אתם בוחרים בשיעפקה סלטים ועוד עבור שיווק סלטים לעסק שלכם או כל מטרה אחרת, אתם נהנים משלל יתרונות:
– מוצרים איכותיים: המוצרים שמשווקת שיפקה סלטים ועוד הם ראשונים באיכותם ומצטיינים בטעמים עשירים ואותנטיים שפשוט יעשו לכם טוב על הנשמה וגם בבטן.
– תמיכה בעסקים מקומיים: כאשר אתם בוחרים בשיפקה סלטים ועוד אתם בוחרים בחיזוק הכלכלה המקומית וענף המזון המקומי, כולל חיזוק עסק משפחתי כגון סלטי מונטה קרלו.
– שירות לקוחות ברמה הטובה ביותר: אצל שיפקה סלטים ועוד לא מתפשרים על שירות לקוחות ודואגים לעמוד לרשותכם בכל רגע ורגע, לכל שאלה, תקלה או עניין שיעלה. שירות הלקוחות של שיפקה סלטים ועוד מעולה וזמין בפניכם.
– הפצה ארצית: שיפקה סלטים ועוד משווקים סלטים בהפצה ארצית, כך שלא משנה היכן נמצא העסק שלכם אנחנו נגיע אליו ונדאג להעלות חיוך על הפנים של הלקוחות שלכם.